Zadzwoń do nas +48 601 453 377
Zapytaj o termin

Pokoje gościnne

Wyjątkowe pokoje gościnne – noclegi w zabytkowym dworze

Nasze pokoje gościnne oferują nie tylko komfort i wygodę, ale także wyjątkową atmosferę dworu z końca XIX wieku. Niezwykły klimat, doskonała lokalizacja, przystępne ceny – to wszystko sprawi, że planując noclegi w Cieszynie (baza Meteor) będziesz chciał/a do nas wracać.

 

REZERWUJ NA:

Booking.com

Meteor-turystyka.pl

lub skontaktuj się z nami: tel. 601 453 377, 505 017 903. e-mail: biuro@kasztanowydwor.pl

 

 

Wyjątkowy komfort

Nasze stylowo umeblowane pokoje gościnne oferują wszystko to, co jest niezbędne dla komfortowego wypoczynku. Wygodne łóżko, łazienka w każdym pokoju i widok z okna na piękny park – to standard, który oczekuje na naszych gości.

Doskonała lokalizacja

Nocleg w Kasztanowym Dworze to gwarancja idealnej lokalizacji. Ścisłe centrum pięknego Cieszyna, pełnego zabytków, urokliwych uliczek i miejsc tętniących życiem znajduje się ok. 10 minut pieszo, samochodem – jeszcze bliżej. Sam obiekt położony jest w spokojnym miejscu, wśród pięknych drzew kasztanowych. Oznacza to, że wypoczywając w cichym otoczeniu, masz dostęp do najważniejszych atrakcji zarówno samego Cieszyna, jak i całego regionu – wygodne połączenia drogowe z Ustroniem, Wisłą, Szczyrkiem i innymi miastami w pobliżu sprawiają, że możesz korzystać z szerokiej oferty turystycznej, również po czeskiej stronie.

Bezpieczeństwo i prywatność

Twoje bezpieczeństwo i prywatność są dla nas priorytetem. Nasz personel dba o czystość i higienę, a także zapewnia wsparcie 24/7, aby Twój pobyt był jak najbardziej bezproblemowy i relaksujący.

Atrakcyjna cena

Wypoczynek w wyjątkowym miejscu nie musi oznaczać wysokiej ceny. Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować swój pokój gościnny i cieszyć się pobytem w klimatycznym dworze bez nadmiernego obciążania portfela.

 

Kasztanowy Dwór oferuje 12 pokoi dwuosobowych (również do pojedynczego wykorzystania) oraz 2 apartamenty składające się z sypialni i pokoju dziennego.

Napisz do nas na adres biuro@kasztanowydwor.pl lub zadzwoń: tel. 601 453 377 i 505 017 903.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Adres

ul. Sikorskiego 1, 43-400 Cieszyn

Telefon

+48 601 453 377 , +48 505 017 903